BURKON GIDA

 

 
 
   
 
 
   
 


 
 Firmamız 2001 yılında Toptan Gıda ve Tarım Ürünleri adı altında Halil EKİCİ tarafından faaliyete başlamıştır.
Bir çok ilden hammadde temin ederek; Bursa'daki pek çok konserve fabrikasının hammadde ihtiyacına cevap vermiştir.
Günümüzde 'hem taze, hep taze' slagonundan yola çıkarak , hammaddede kazanmış olduğu tecrübe ile üreticiden birebir alınan hammaddeleri kendi tesisinde işleyerek sizlerin beyenisine sunmuştur.

Burkon Gıda'nın hedefi; sahip olduğu mevcut imkanlarını her geçen gün geliştirerek müşterileriyle uyumlu, dürüstlük ve karşılıklı güvenden taviz vermeden uzun vadeli bir çalışma yürütmek, ürün çeşitlerini sürekli arttırmak ve müşterilerinin isteklerini karşılayacak doğrultuda kaliteli ürünler geliştirmektir.

Burkon Gıda bu hedefler doğrultusunda, profesyonellik anlayışı, kurumsal kimlik bilgisi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile gıda sektöründe sıradan değil farklı olmayı hedefleyen bir ekibin yönetiminde, sektöre farklı çözümler sunmuş ve sunmaya da devam edecektir.

GİRİŞİMCİ
Hırslı, dimamik ve atak düşünce yapısı ile kendini sürekli güncelleyen bilgi birikiminin sentezinden ortaya çıkan girişimci ruh; gelecekle ilgili çok daha sağlam adımlar atabilmemiz için bize güç veren en önemli destek noktamızdır.

YENİLİKÇİ
Sürekli kendini güncelleyen, araştırıcı ve geliştirici yapısıyla yeniliklere açık, proaktif hareket kabiliyetiyle önemli kararları sağlam veriler doğrultusunda çabuk alabilen bir yapı ortak paydamızdır.

VİZYONEL
Dünya ile paralel ülkemizdeki gelişmeleri ve ihtiyaçları da yakından takip ederek, hedeflerimizi yüksek tutup, alternatif pazar boşluklarına farklı gözle bakmaktayız.

- Biz iddia ediyoruz en kalitelisini en ucuza EKİCİ HASAT markası altında bulabilirsiniz.
- Kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz hiç bir ürünü sizlere sunmadık ve sunmayacağız.